Kredyty Leszno

Kredyty na zakup mieszkania

Tu znajdziesz najtańszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną w Lesznie.
Poszukujesz kredytu hipotecznego w Lesznie? Myślisz o zakupie mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? Trafiłeś idealnie! W ofercie Portalu Hipotecznego znajdziesz bezpośrednie oferty banków, aktualne promocje oraz bezpłatnie zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach z Leszna. Sprawdź wyjątkową i dedykowaną ofertę pośrednictwa finansowego.

Kredyty na zakup lub budowę domu

Najnowsze promocje kredytowe w Lesznie w jednym miejscu.
Zakup lub budowa domu to decyzje wymagające najlepszego finansowania. Wysokość kredytu w tym przypadku sprawia, że decyzja musi być najlepsza z możliwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację finansową, ale także dobrze się zastanowić, czy w długim okresie czasu będzie nas stać na spłacanie wysokich rat. Warto przed przystąpieniem do składania wniosku zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty i niepotrzebne wydatki. Koniecznością jest zbadanie zdolności kredytowej oraz określenie możliwości do całkowitej spłaty kredytu przed terminem zapisanym w umowie kredytowej. Pomóc w tym może spotkanie z niezależnym ekspertem finansowym, który nie tylko zbada zdolność kredytową, ale porówna oferty banków i uwzględni możliwości finansowe Klienta.

Banki hipoteczne w Lesznie

Na spotkaniu przedstawimy przejrzysty i aktualny ranking kredytów hipotecznych.
W ofercie portalu znajdują się wszystkie banki hipoteczne mające siedzibę w Lesznie, oferujące finansowanie nieruchomości na warunkach standardowych i preferencyjnych (kredyty dla wykonujących zawód zaufania publicznego). Część ofert dostępna jest w systemie direct – klienci mogą samodzielnie wypełnić formularz kontaktowy lub wstępny wniosek o kredyt hipoteczny. Pozostałe banki dostępne są u ekspertów finansowych Expander lub Notus Finanse.

PKO Bank Polski – oddział
ul. Sikorskiego 7A
64-100 Leszno

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
ING Bank Śląski – oddział
ul. Rynek 22
64-100 Leszno

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
Credit Agricole – oddział
ul. Leszczyńskich 2
64-100 Leszno

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-19:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
BNP Paribas – oddział
ul. Rynek 20
64-100 Leszno

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:30-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt

Wszystkie banki Leszno

Notus Finanse Leszno - zapytaj o kredyt hipoteczny

Nasi klienci poszukujący kredytów hipotecznych najczęściej pytają o:
kredyt na dom Leszno
kredyt konsolidacyjny Leszno

Dlaczego wziąć kredyt hipoteczny u nas

Laureat nagrody Wiarygodny Partner Money.pl 2012, Certyfikowany Partner Money.pl 2014, Diamentowy Partner Comperia.pl 2014.
Portal Hipoteczny jest zarejestrowanym pośrednikiem finansowym, współpracującym z czołowymi portalami finansowymi – Comperia.pl, Money.pl oraz Bankier.pl. Swoją działalność prowadzimy od 7 lat, świadcząc usługi informacyjne dla Internautów z Leszna. Cechuje nas bezstronność i obiektywizm, gdyż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem lub firmą doradczą. Promujemy tylko te banki i usługi, które według naszej oceny są korzystne dla klientów oraz których marka nie została “stworzona na chwilę”. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność informacji – nie posiadamy wglądu do wniosków, ani do żadnych informacji przesyłanych do instytucji finansowych.


ZAPYTAJ O KREDYT W LESZNIE

Pełny zakres produktów hipotecznych w ofercie: kredyt mieszkaniowy (Leszno i okolice), kredyt na dom (Leszno i okolice), kredyt konsolidacyjny (konsolidacja hipoteczna i gotówkowa – Leszno i okolice), kredyt refinansowy (Leszno i okolice), pożyczka hipoteczna (pod zastaw domów i mieszkań – Leszno i okolice)

Ranking kredytów hipotecznych-mieszkaniowych Leszno

Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję w rankingu kredytów hipotecznych na styczeń 2022 dla klientów z Leszna:

Najczęstsze pytania klientów dotyczą następujących tematów
– kredyty Leszno – najtańszy kredyt hipoteczny styczeń 2022
– doradcy finansowi Leszno – oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oferta ograniczona czasowo: zakończenie promocji 05.01.2022

Leave a Reply