Regulamin

1. Serwis hipoteczny.com.pl ma charakter informacyjny, reklamowy i udziela informacji o produktach bankowych nieodpłatnie.
2. Serwis należy do programu partnerskiego portalu bankidirect.pl.
3. Serwis jest stroną internetową, którą można podzielić na część informacyjną (informacje o bankach) i zawierającą porównywarkę finansową służącą do wyszukiwania i porównywania kredytów oraz pożyczek.
4. Informacje dotyczące oferty kredytów i pożyczek wykorzystywane na potrzeby portalu dotyczą subiektywnie wybranego zbioru produktów oferowanych na rynku polskim oraz oferty produktowej poszczególnych banków, które są reprezentatywne.
5. Informacje dotyczące oferty kredytowej banków wykorzystywane na potrzeby portalu hipoteczny.com.pl są uaktualnione według stanu na dzień wskazany na bieżącej stronie portalu.
6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji zawartych w Portalu i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z zestawień i porównań.
7. Korzystanie z kalkulatorów do badania zdolności kredytowej i rat jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników.
8. Serwis publikuje znaki towarowe, handlowe, firmowe, linki do innych witryn i serwisów internetowych oraz inne informacje dotyczące podmiotów współpracujących, które mogą umożliwiać przejście do stron www w celu kontynuacji prezentacji danej oferty lub samodzielnego przekazania kontaktu niezbędnego do wykonania usługi informacyjnej.
9. Serwis nie jest administratorem danych osobowych i nie przechowuje informacji wypełnianych przez klienta. Wszystkie formularze kontaktowe przekazywane są wprost do instytucji, z których klient chce skorzystać.
10. Wszelkie informacje dotyczące ofert banków nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego. Informacje, o których mowa w zdaniu poprzedzającym są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika sieci Internet.
11. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i powielania tekstów oraz elementów graficznych.
12. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które kontrolować można w ustawieniach używanej przeglądarki.
13. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Leave a Reply