Kredyty Skierniewice

Kredyty na zakup mieszkania

Tu znajdziesz najtańszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną w Skierniewicach.
Poszukujesz kredytu hipotecznego w Skierniewicach? Myślisz o zakupie mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? Trafiłeś idealnie! W ofercie Portalu Hipotecznego znajdziesz bezpośrednie oferty banków, aktualne promocje oraz bezpłatnie zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach ze Skierniewic. Sprawdź wyjątkową i dedykowaną ofertę pośrednictwa finansowego.

Kredyty na zakup lub budowę domu

Najnowsze promocje kredytowe w Skierniewicach w jednym miejscu.
Zakup lub budowa domu to decyzje wymagające najlepszego finansowania. Wysokość kredytu w tym przypadku sprawia, że decyzja musi być najlepsza z możliwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację finansową, ale także dobrze się zastanowić, czy w długim okresie czasu będzie nas stać na spłacanie wysokich rat. Warto przed przystąpieniem do składania wniosku zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty i niepotrzebne wydatki. Koniecznością jest zbadanie zdolności kredytowej oraz określenie możliwości do całkowitej spłaty kredytu przed terminem zapisanym w umowie kredytowej. Pomóc w tym może spotkanie z niezależnym ekspertem finansowym, który nie tylko zbada zdolność kredytową, ale porówna oferty banków i uwzględni możliwości finansowe Klienta.

Banki hipoteczne w Skierniewicach

Na spotkaniu przedstawimy przejrzysty i aktualny ranking kredytów hipotecznych.
W ofercie portalu znajdują się wszystkie banki hipoteczne mające siedzibę w Skierniewicach, oferujące finansowanie nieruchomości na warunkach standardowych i preferencyjnych. Część ofert dostępna jest w systemie direct – klienci mogą samodzielnie wypełnić formularz kontaktowy lub wstępny wniosek o kredyt hipoteczny. Pozostałe banki dostępne są u ekspertów finansowych Expander lub Notus Finanse.

PKO Bank Polski – oddział
ul. Rawska 3/9
96-100 Skierniewice

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
ING Bank Śląski – oddział
ul. Mszczonowska 8
96-100 Skierniewice

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt

Notus Finanse Skierniewice - zapytaj o kredyt hipoteczny

Wszystkie banki Skierniewice

Dlaczego wziąć kredyt hipoteczny u nas

Laureat nagrody Wiarygodny Partner Money.pl 2012, Certyfikowany Partner Money.pl 2014, Diamentowy Partner Comperia.pl 2014.
Portal Hipoteczny jest zarejestrowanym pośrednikiem finansowym, współpracującym z czołowymi portalami finansowymi – Comperia.pl, Money.pl oraz Bankier.pl. Swoją działalność prowadzimy od 7 lat, świadcząc usługi informacyjne dla Internautów ze Skierniewic. Cechuje nas bezstronność i obiektywizm, gdyż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem lub firmą doradczą. Promujemy tylko te banki i usługi, które według naszej oceny są korzystne dla klientów oraz których marka nie została “stworzona na chwilę”. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność informacji – nie posiadamy wglądu do wniosków, ani do żadnych informacji przesyłanych do instytucji finansowych.


ZAPYTAJ O KREDYT W SKIERNIEWICACH

Nasi klienci poszukujący kredytów hipotecznych najczęściej pytają o:
kredyt mieszkaniowy 2019
kredyt na dom od dewelopera

Pełny zakres produktów hipotecznych w ofercie: kredyt mieszkaniowy (Skierniewice i okolice), kredyt na dom (Skierniewice i okolice), kredyt konsolidacyjny (konsolidacja hipoteczna i gotówkowa – Skierniewice i okolice), kredyt refinansowy (Skierniewice i okolice), pożyczka hipoteczna (pod zastaw domów i mieszkań – Skierniewice i okolice).

Ceny nieruchomości Skierniewice

Cena za metr kwadratowy mieszkania – 4088 zł
Przeciętna cena sprzedażowa mieszkania – 317485 zł
Cena za metr kwadratowy domu – 3065 zł
Przeciętna cena sprzedażowa domu – 577890 zł
Cena za metr kwadratowy działki lub gruntu – 75 zł

Na podstawie danych z biura nieruchomości parkitka.com.pl

Ranking kredytów hipotecznych-mieszkaniowych Skierniewice

Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję w rankingu kredytów hipotecznych na styczeń 2022 dla klientów ze Skierniewic:


Najczęstsze pytania klientów dotyczą następujących tematów
– kredyty Skierniewice – najtańszy kredyt hipoteczny styczeń 2022
– doradcy finansowi Skierniewice – oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oferta ograniczona czasowo: zakończenie promocji 05.01.2022