Kredyty Zielona Góra

Kredyty na zakup mieszkania

Tu znajdziesz najtańszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną w Zielonej Górze.
Poszukujesz kredytu hipotecznego w Zielonej Górze? Myślisz o zakupie mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? Trafiłeś idealnie! W ofercie Portalu Hipotecznego znajdziesz bezpośrednie oferty banków, aktualne promocje oraz bezpłatnie zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach z Zielonej Góry. Sprawdź wyjątkową i dedykowaną ofertę pośrednictwa finansowego.

Kredyty na zakup lub budowę domu

Najnowsze promocje kredytowe w Zielonej Górze w jednym miejscu.
Zakup lub budowa domu to decyzje wymagające najlepszego finansowania. Wysokość kredytu w tym przypadku sprawia, że decyzja musi być najlepsza z możliwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację finansową, ale także dobrze się zastanowić, czy w długim okresie czasu będzie nas stać na spłacanie wysokich rat. Warto przed przystąpieniem do składania wniosku zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty i niepotrzebne wydatki. Koniecznością jest zbadanie zdolności kredytowej oraz określenie możliwości do całkowitej spłaty kredytu przed terminem zapisanym w umowie kredytowej. Pomóc w tym może spotkanie z niezależnym ekspertem finansowym, który nie tylko zbada zdolność kredytową, ale porówna oferty banków i uwzględni możliwości finansowe Klienta.

Banki hipoteczne w Zielonej Górze

Na spotkaniu przedstawimy przejrzysty i aktualny ranking kredytów hipotecznych.
W ofercie portalu znajdują się wszystkie banki hipoteczne mające siedzibę w Zielonej Górze, oferujące finansowanie nieruchomości na warunkach standardowych i preferencyjnych (kredyty dla wykonujących zawód zaufania publicznego). Część ofert dostępna jest w systemie direct – klienci mogą samodzielnie wypełnić formularz kontaktowy lub wstępny wniosek o kredyt hipoteczny. Pozostałe banki dostępne są u ekspertów finansowych Expander lub Notus Finanse.

Nasi klienci poszukujący kredytów hipotecznych najczęściej pytają o:
kredyt mieszkaniowy 2019
kredyt na dom od dewelopera

PKO Bank Polski – oddział
ul. Żeromskiego 2
65-066 Zielona Góra

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
ING Bank Śląski – oddział
Bohaterów Westerplatte 19
65-034 Zielona Góra

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
Credit Agricole – oddział
Al. Niepodległości 8
65-048 Zielona Góra

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
BGŻ BNP Paribas – oddział
ul. Stary Rynek 24A
65-067 Zielona Góra

godziny otwarcia:
poniedziałek: 10:30-18:00
wtorek – piątek: 8:30-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt

Notus Finanse Zielona Góra - zapytaj o kredyt hipoteczny

Wszystkie banki Zielona Góra

Dlaczego wziąć kredyt hipoteczny u nas

Laureat nagrody Wiarygodny Partner Money.pl 2012, Certyfikowany Partner Money.pl 2014, Diamentowy Partner Comperia.pl 2014.
Portal Hipoteczny jest zarejestrowanym pośrednikiem finansowym, współpracującym z czołowymi portalami finansowymi – Comperia.pl, Money.pl oraz Bankier.pl. Swoją działalność prowadzimy od 7 lat, świadcząc usługi informacyjne dla Internautów z Zielonej Góry. Cechuje nas bezstronność i obiektywizm, gdyż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem lub firmą doradczą. Promujemy tylko te banki i usługi, które według naszej oceny są korzystne dla klientów oraz których marka nie została “stworzona na chwilę”. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność informacji – nie posiadamy wglądu do wniosków, ani do żadnych informacji przesyłanych do instytucji finansowych.


ZAPYTAJ O KREDYT W ZIELONEJ GÓRZE

Pełny zakres produktów hipotecznych w ofercie: kredyt mieszkaniowy (Zielona Góra i okolice), kredyt na dom (Zielona Góra i okolice), kredyt konsolidacyjny (konsolidacja hipoteczna i gotówkowa – Zielona Góra i okolice), kredyt refinansowy (Zielona Góra i okolice), pożyczka hipoteczna (pod zastaw domów i mieszkań – Zielona Góra i okolice).

Ceny nieruchomości Zielona Góra

Cena za metr kwadratowy mieszkania – 3279 zł
Przeciętna cena sprzedażowa mieszkania – 206200 zł
Cena za metr kwadratowy działki lub gruntu – 82 zł

Na podstawie danych z biura nieruchomości parkitka.com.pl

Ranking kredytów hipotecznych-mieszkaniowych Zielona Góra

Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję w rankingu kredytów hipotecznych na październik 2021 dla klientów z Zielonej Góry:


Najczęstsze pytania klientów dotyczą następujących tematów
– kredyty Zielona Góra – najtańszy kredyt hipoteczny październik 2021
– doradcy finansowi Zielona Góra – oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oferta ograniczona czasowo: zakończenie promocji 05.10.2021