Kredyty Grudziądz

Kredyty na zakup mieszkania

Tu znajdziesz najtańszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną w Grudziądzu.
Poszukujesz kredytu hipotecznego w Grudziądzu? Myślisz o zakupie mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? Trafiłeś idealnie! W ofercie Portalu Hipotecznego znajdziesz bezpośrednie oferty banków, aktualne promocje oraz bezpłatnie zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach z Grudziądza. Sprawdź wyjątkową i dedykowaną ofertę pośrednictwa finansowego.

Kredyty na zakup lub budowę domu

Najnowsze promocje kredytowe w Grudziądzu w jednym miejscu.
Zakup lub budowa domu to decyzje wymagające najlepszego finansowania. Wysokość kredytu w tym przypadku sprawia, że decyzja musi być najlepsza z możliwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację finansową, ale także dobrze się zastanowić, czy w długim okresie czasu będzie nas stać na spłacanie wysokich rat. Warto przed przystąpieniem do składania wniosku zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty i niepotrzebne wydatki. Koniecznością jest zbadanie zdolności kredytowej oraz określenie możliwości do całkowitej spłaty kredytu przed terminem zapisanym w umowie kredytowej. Pomóc w tym może spotkanie z niezależnym ekspertem finansowym, który nie tylko zbada zdolność kredytową, ale porówna oferty banków i uwzględni możliwości finansowe Klienta.

Banki hipoteczne w Grudziądzu

Na spotkaniu przedstawimy przejrzysty i aktualny ranking kredytów hipotecznych.
W ofercie portalu znajdują się wszystkie banki hipoteczne mające siedzibę w Grudziądzu, oferujące finansowanie nieruchomości na warunkach standardowych i preferencyjnych (kredyty dla wykonujących zawód zaufania publicznego). Część ofert dostępna jest w systemie direct – klienci mogą samodzielnie wypełnić formularz kontaktowy lub wstępny wniosek o kredyt hipoteczny. Pozostałe banki dostępne są u ekspertów finansowych Expander lub Notus Finanse.

PKO Bank Polski – oddział
ul. Piłsudskiego 15-17
86-300 Grudziądz

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
ING Bank Śląski – oddział
ul. Stara 24
86-300 Grudziądz

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
Credit Agricole – oddział
ul. Kościelna 15-17
86-300 Grudziądz

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-16:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
BNP Paribas – oddział
ul. Wodna 1
86-300 Grudziądz

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt

Wszystkie banki Grudziądz

Notus Finanse Grudziądz - zapytaj o kredyt hipoteczny

Nasi klienci poszukujący kredytów hipotecznych najczęściej pytają o:
kredyt na dom Grudziądz
kredyt konsolidacyjny Grudziądz

Dlaczego wziąć kredyt hipoteczny u nas

Laureat nagrody Wiarygodny Partner Money.pl 2012, Certyfikowany Partner Money.pl 2014, Diamentowy Partner Comperia.pl 2014.
Portal Hipoteczny jest zarejestrowanym pośrednikiem finansowym, współpracującym z czołowymi portalami finansowymi – Comperia.pl, Money.pl oraz Bankier.pl. Swoją działalność prowadzimy od 7 lat, świadcząc usługi informacyjne dla Internautów z Grudziądza. Cechuje nas bezstronność i obiektywizm, gdyż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem lub firmą doradczą. Promujemy tylko te banki i usługi, które według naszej oceny są korzystne dla klientów oraz których marka nie została “stworzona na chwilę”. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność informacji – nie posiadamy wglądu do wniosków, ani do żadnych informacji przesyłanych do instytucji finansowych.


ZAPYTAJ O KREDYT W GRUDZIĄDZU

Pełny zakres produktów hipotecznych w ofercie: kredyt mieszkaniowy (Grudziądz i okolice), kredyt na dom (Grudziądz i okolice), kredyt konsolidacyjny (konsolidacja hipoteczna i gotówkowa – Grudziądz i okolice), kredyt refinansowy (Grudziądz i okolice), pożyczka hipoteczna (pod zastaw domów i mieszkań – Grudziądz i okolice)

Ranking kredytów hipotecznych-mieszkaniowych Grudziądz

Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję w rankingu kredytów hipotecznych na październik 2021 dla klientów z Grudziądza:

Najczęstsze pytania klientów dotyczą następujących tematów
– kredyty Grudziądz – najtańszy kredyt hipoteczny październik 2021
– doradcy finansowi Grudziądz – oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oferta ograniczona czasowo: zakończenie promocji 05.10.2021

Leave a Reply