Kredyty Bydgoszcz

Kredyty na zakup mieszkania

Tu znajdziesz najtańszy kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną w Bydgoszczy.
Poszukujesz kredytu hipotecznego w Bydgoszczy? Myślisz o zakupie mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego? Trafiłeś idealnie! W ofercie Portalu Hipotecznego znajdziesz bezpośrednie oferty banków, aktualne promocje oraz bezpłatnie zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach z Bydgoszczy. Sprawdź wyjątkową i dedykowana ofertę pośrednictwa i doradztwa finansowego.

Kredyty na zakup lub budowę domu

Najnowsze promocje kredytowe w Bydgoszczy w jednym miejscu.
Zakup lub budowa domu to decyzje wymagające najlepszego finansowania. Wysokość kredytu w tym przypadku sprawia, że decyzja musi być najlepsza z możliwych. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację finansową, ale także dobrze się zastanowić, czy w długim okresie czasu będzie nas stać na spłacanie wysokich rat. Warto przed przystąpieniem do składania wniosku zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty i niepotrzebne wydatki. Koniecznością jest zbadanie zdolności kredytowej oraz określenie możliwości do całkowitej spłaty kredytu przed terminem zapisanym w umowie kredytowej. Pomóc w tym może spotkanie z niezależnym ekspertem finansowym, który nie tylko zbada zdolność kredytową, ale porówna oferty banków i uwzględni możliwości finansowe Klienta.

Banki hipoteczne w Bydgoszczy

Na spotkaniu przedstawimy przejrzysty i aktualny ranking kredytów hipotecznych.
W ofercie portalu znajdują się wszystkie banki hipoteczne mające siedzibę w Bydgoszczy, oferujące finansowanie nieruchomości na warunkach standardowych i preferencyjnych (program MDM). Część ofert dostępna jest w systemie direct – klienci mogą samodzielnie wypełnić formularz kontaktowy lub wstępny wniosek o kredyt hipoteczny. Pozostałe banki dostępne są u ekspertów finansowych Expander lub DK Notus.

PKO Bank Polski – oddział
ul. Gdańska 23
85-005 Bydgoszcz

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00-18:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
ING Bank Śląski – oddział
ul. Curie-Skłodowskiej 66A
85-733 Bydgoszcz

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
Credit Agricole – oddział
ul. Kwiatkowskiego 2
85-791 Bydgoszcz

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt
BNP Paribas – oddział
Aleja Ossolińskich 25
85-093 Bydgoszcz

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00-17:00

Zapytaj eksperta Expander o kredyt

Wszystkie banki BydgoszczNasi klienci poszukujący kredytów hipotecznych najczęściej pytają o:
kredyty hipoteczne Bydgoszcz
kredyty mieszkaniowe Bydgoszcz

Dlaczego wziąć kredyt hipoteczny u nas

Laureat nagrody Wiarygodny Partner Money.pl 2012, Certyfikowany Partner Money.pl 2014, Diamentowy Partner Comperia.pl 2014.
Portal Hipoteczny jest zarejestrowanym pośrednikiem finansowym, współpracującym z czołowymi portalami finansowymi – Comperia.pl, Money.pl oraz Bankier.pl. Swoją działalność prowadzimy od 7 lat, świadcząc usługi informacyjne dla Internautów z Bydgoszczy. Cechuje nas bezstronność i obiektywizm, gdyż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem lub firmą doradczą. Promujemy tylko te banki i usługi, które według naszej oceny są korzystne dla klientów oraz których marka nie została „stworzona na chwilę”. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność informacji – nie posiadamy wglądu do wniosków, ani do żadnych informacji przesyłanych do instytucji finansowych.


ZAPYTAJ O KREDYT W BYDGOSZCZY

Pełny zakres produktów hipotecznych w ofercie: kredyt mieszkaniowy (Bydgoszcz i okolice), kredyt na dom (Bydgoszcz i okolice), kredyt konsolidacyjny (konsolidacja hipoteczna i gotówkowa – Bydgoszcz i okolice), kredyt refinansowy (Bydgoszcz i okolice), pożyczka hipoteczna (pod zastaw domów i mieszkań – Bydgoszcz i okolice)

Ranking kredytów hipotecznych-mieszkaniowych Bydgoszcz

Sprawdź oprocentowanie, marżę, prowizję w rankingu kredytów hipotecznych na marzec 2019 dla klientów z Bydgoszczy:

Najczęstsze pytania klientów dotyczą następujących tematów
– kredyty Bydgoszcz – najtańszy kredyt hipoteczny marzec 2019
– doradcy finansowi Bydgoszcz – oprocentowanie kredytów hipotecznych

Oferta ograniczona czasowo: zakończenie promocji 02.12.2018

Leave a Reply